MSP Szamotuły - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Polonia Kępno 1:2 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 2:2 Warta Poznań
Lech Poznań Sparta Oborniki
Olimpia Koło Sparta Złotów
Polonia Środa Wlkp. Calisia Kalisz
Avans Górnik Konin Poznaniak Poznań
Unia Swarzędz Jarota Hotel Jarocin
Obra 1912 Kościan 1:4 MSP Szamotuły

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Warta Poznań - Victoria Września
Sparta Oborniki - Polonia 1912 Leszno
MSP Szamotuły - Lech Poznań
Jarota Hotel Jarocin - Obra 1912 Kościan
Poznaniak Poznań - Unia Swarzędz
Calisia Kalisz - Avans Górnik Konin
Sparta Złotów - Polonia Środa Wlkp.
Olimpia Koło - Polonia Kępno

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 82, wczoraj: 111
ogółem: 453 061

statystyki szczegółowe

O klubie

 

O Klubie

MSP Szamotuły powstała w 1996 roku jako Młodzieżowa Szkoła Piłkarska działająca w prawnej formule stowarzyszenia. Przez 13. lat działalności szkoleniowej, MSP zyskała renomę najlepszej szkoły kształcącej młodych adeptów piłkarskiego rzemiosła w Polsce. Dowodem ustalonej wysokiej marki jest nie tylko liczba kandydatów przypadających na jedno miejsce w roku szkolnym, ale również zainteresowanie  najpoważniejszych polskich mediów sportowych (Canal Plus, TVP, Orange Sport) publicznym promowaniem osiągnięć i technik szkoleniowych kadry MSP.

Siedziba MSP znajduje się w Szamotułach, mieście powiatowym o ciekawej i zróżnicowanej infrastrukturze sportowej. Na obiektach sportowych Szamotuł, z których korzysta szkoła, w 2006 roku rozegrano mecze fazy grupowej Mistrzostw Europy U-19.

SZKOLENIE PIŁKARSKIE

Szkoła pracuje według autorskiego programu Andrzeja Dawidziuka. Program ten ma charakter wieloletniego, intensywnego szkolenia piłkarskiego prowadzonego z sukcesami przez doświadczonych trenerów/szkoleniowców. Praca w MSP Szamotuły opiera się na indywidualizowaniu zajęć. MSP stawia na jak najlepsze przygotowanie zawodników pod kątem rozwoju ich umiejętności indywidualnych, z
wykorzystaniem pozyskanego wyszkolenia dla potrzeb gry zespołowej. Program zapewnia odrębne podejście do każdego ucznia w  szkoleniu piłkarskim i przygotowaniu mentalnym i edukacyjnym.

Drużyna MSP Szamotuły bierze udział w rywalizacji w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych, w której zmagają się drużyny młodzieżowe z takich klubów jak: Lech Poznań, Warta Poznań, Mieszko Gniezno. Rozgrywki są obserwowane przez sztab szkoleniowy MSP, kierujący się w pracy maksymą trenera Andrzeja Dawidziuka: „Zawsze chcemy wygrywać mecze, ale nie kosztem rozwoju indywidualnego poszczególnych zawodników.

BAZA TRENINGOWA

Bazą szkoleniową i treningową są obiekty Szamotulskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (SzOSiR) w Szamotułach. Młodzi zawodnicy MSP mają do dyspozycji płytę główną miejskiego stadionu w Szamotułach, dwa trawiaste boiska treningowe, dwie hale sportowe z pełnym zapleczem do regeneracji i rehabilitacji, boisko „Orlik” ze sztuczną nawierzchnią, basen i siłownię.

W ramach szkolenia sportowego, zawodnicy szkoły mają również zagwarantowany sprzęt sportowy renomowanej firmy Puma, obozy i zgrupowania sportowe oraz staże piłkarskie.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Obra 1912 KościanMSP Szamotuły
Obra 1912 Kościan 1:4 MSP Szamotuły
2012-04-15, 13:00:00
    relacja »

Najnowsza galeria

MSP Szamotuły - Unia Swarzędz
Ładowanie...

Statystyki drużyny